Plaunantys dulkių siurbliai – idealiai grindų priežiūrai

Hobot kompanija, daugiausia išgarsėjusi dėl langų valymo robotų, šiais metais pristatė išskirtinį robotą visapusiškai grindų priežiūrai Hobot Legee 668. Plaunantys dulkių siurbliai Hobot grindis ir siurbia, ir valo drėgnu rėžimu.

Tikras proveržis buitinių robotų rinkoje!

Drėgno valymo roboto Hobot Legee 668 darbas yra pagrįstas 4 pakopų sistema. Pirmiausia robotas susiurbia nešvarumus, paskui nuvalo dulkes sausa šluoste, vėliau purškia vandenį ant grindų ir galiausiai drėgna šluoste išvalo ant grindų likusias dėmes ar kitus sunkiau pašalinamus nešvarumus. Tokia roboto darbo sistema užtikrina nepriekaištingą grindų priežiūrą, kad net ir juodos grindys visada atrodytų švarios ir jaukios. Tai bene pirmasis tokio tipo robotas, darbą atliekantis savarankiškai ir itin efektyviai. Vedamas išmanios navigacijos, jis keliauja iš kambario į kambarį ir metodiškai valo grindis. Baigę darbą, plaunantys dulkių siurbliai Hobot patys grįžta į įkrovimo stotelę. Robote integruoti sensoriai apsaugo jį nuo nukritimo nuo laiptų bei susižalojimo. Ir jei ankstesni drėgno valymo robotai grindis valydavo it lengva dulkių šluostė, šis robotas išties išvalo bet kokio tipo grindis (marmurines, stiklines, medines, išklotas plytelėmis, linoleumu ar kita tolygia danga), nepalikdamas nė mažiausios dėmelės.

Didžiausi drėgno valymo roboto Hobot Legee 668 privalumai

Šiame robote gausu inovacijų, kurios jį padaro išties išskirtiniu.

Kad plaunantys dulkių siurbliai Hobot išvalytų iki 150 m² ploto, jiems tereikia 320 ml. vandens. Skamba neįtikėtinai, tačiau tai tiesa. Jei valytume paprasta grindų šluoste, prireiktų kone dviejų kibirų vandens. Todėl gera žinoti, kad Hobot kompanija tausoja ne tik elektros energiją, bet ir švaraus vandens resursus.

Hobot Legee 668 robotas turi talpų 500 ml šiukšlių konteinerį. Jis yra skaidrus, kad pamatytume atsitiktinai susiurbtus smulkius daiktus ar žaislų detales. Siurblio konteineris – plaunamas bei daugkartinio naudojimo.

Šis D formos siurblys ir drėgno valymo robotas gali pasigirti ilgais dulkių šepetėliais bei per visą gaminio plotį einančiomis šluostėmis. Šios iš pažiūros menkos detalės Hobot Legee 668 robotui suteikia didelį pranašumą, nes grindys lieka kur kas švaresnės, lyginant su kitais tokio tipo robotais konkurentais.

Hobot Legee 668 turi ir vieną trūkumą

Negalime sakyti, kad plaunantys dulkių siurbliai Hobot neturi trūkumų. Lietuviai yra itin reiklūs robotų atžvilgiu, todėl turime pripažinti, kad šis modelis negali susitvarkyti su grindimis, kur prisinešę itin daug purvo bei gausu plaukų. Tokiu atveju rekomenduojame naudoti kitą siurblį robotą pirminiam siurbimui ir tik po to naudoti Hobot Legee 668 grindų plovimui. Esame įsitikinę, kad dviejų pastarųjų robotų tandemas susidoros su bet kokio nešvarumo lygio grindimis. Tačiau jei patalpose išties mažai plaukų, didesnių šiukšlių ir gausių dėmių – pakaks vien šio drėgno valymo roboto Hobot Legee 668 modelio.

Lazyhouse.lt komanda visuomet pasirengusi padėti

Prieš įsigyjant bet kokį robotą, visuomet susisiekite su mumis. Esame pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus bei padėti išsirinkti tokius robotus, kokie galėtų tarnauti jums, o ne atvirkščiai – kad jūs tarnautumėte robotams. Taip pat parengėme du gidus: „Koks robotas tinka man?“ bei „Kaip išsirinkti drėgno grindų valymo robotą?“ – susipažinkite su jais ir sužinokite, kokie robotai tinka būtent jums.

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.