Xiaomi siurbliai – efektyvūs robotai už prieinamą kainą

Xiamomi robotų tėvynė – Kinija. 2010 metais savo veiklą pradėjusi nuo išmaniųjų mobiliųjų telefonų gamybos, 2014 metais Kinijoje ji pirmavo pagal užimamą rinkos dalį. Pasirinkus sėkmingą strategiją, įmonė išplėtė gaminių asortimentą ir įsiveržė į tarptautinę rinką.

Xiaomi robotai dulkių siurbliai gaminami pagal įmonės filosofiją – puiki kokybė už prieinamą kainą. Kaip ir kiti gaminiai, Xiaomi robotas buvo sukurtas, pasitelkiant labai aktyvią bendruomenę. Įmonė didžiuojasi savo gerbėjais iš viso pasaulio, kurie entuziastingai prisideda prie galutinės gaminių vizijos.

Xiaomi robotas dulkių siurblys, kitaip nei kiti alternatyvūs siurbliai, gaminami Azijoje, pasižymi kukliu minimalistiniu dizainu. Jame integruota 12 jutiklių, kurie robotui padeda saugiai judėti aplinkoje, nenukristi nuo laiptų bei neatsitrenkti į kelyje pasitaikančias kliūtis. Išmani navigacija robotą įgalina pasirinkti efektyviausią valymo kelią ir grindis valyti metodiškai. Taip taupant elektros energijos bei kitus resursus.

Xiaomi robotas yra susietas su mobiliąją aplikacija, todėl valdomas per išmanųjį telefoną. Naudojantis aplikacija, paprasta siurblį paleisti, nustatyti valymo plotą, keisti valymo rėžimus, sekti procesą realiuoju laiku bei peržiūrėti valymo statistiką. Kai robotas baigia siurbti, į mobilųjį telefoną ateina informacinis pranešimas. Tereikia robotą išvalyti ir palikti įkrovimo stotelėje kitai valymo sesijai.

Antros kartos Xiaomi robotas siurblys turi papildomą funkciją – drėgną grindų valymą. Keliaudamas iš kambario į kambarį, naujasis robotas iškart atlieka dvi funkcijas: siurbia ir plauna drėgna mikro pluošto šluoste. Baigus darbą, papildomai reikia pakeisti vandenį, išplauti daugkartinį filtrą bei išskalauti šluostes. Šis modelis netinka, turintiems bet kokio ilgio plauko kilimines dangas.

Visi Xiaomi robotai, parduodami Europos sąjungoje yra žymimi CE ženklu. Jis užtikrina aukščiausius standartus sveiktos, saugumo bei aplinkosaugos srityse.

Jei abejojate, ar jums tiktų Xiaomi robotas, specialiai jums darbuotojai parengė du gidus: „Koks robotas tinka jums?“ ir „Kaip išsirinkti robotą dulkių siurblį?“. Susipažinkite su jais, kad galėtumėte lengviau apsispręsti dėl tinkamiausio roboto. O jeigu vis dar dėl ko nors dvejojate, būtinai susisiekite su mumis. Specializuojamės robotinėje technikoje, todėl esame pasiruošę išsamiai jus konsultuoti. Nemokamai? Žinoma!

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.