Samsung dulkių siurblys grindis siurbia savarankiškai

Samsung Electronics įsikūrė 1969 m. Suvone, Korėjoje. Nuo tada niekam nežinoma įmonė tapo pasaulio informacinių technologijų lydere, turinčia daugiau negu 200 dukterinių bendrovių visame pasaulyje. Jos veiklos spektras toks platus, kad sunku visas sritis ir išvardinti: nuo buitinės elektronikos smulkmenų iki neįtikėtinų naujovių biofarmacijos srityje. Pasaulinio pripažinimo susilaukė, kurdama inovatyvius ir kokybiškus produktus, bei teikdama patikimas paslaugas. Išskirtinis požiūris į verslą, talentingų žmonių komanda bei aukštas atsakomybės lygis yra tai, dėl ko „Samsung“ prekės ženklu pažymėtus produktus žmonės atpažįsta ir renkasi visame pasaulyje.

Samsung kompanijos vizija

Samsung kompanijos vizija „Įkvėpti pasaulį, kurti ateitį“ puikiai atsispindi ir šiuolaikiniuose buitiniuose prietaisuose, kurių modeliai lenkia vienas kitą vis modernesniu dizainu bei technologijų galimybėmis. Vienas geriausių pavyzdžių – Samsung dulkių siurblys robotas. Ši įmonė sukūrė išmanųjį dulkių siurblį, kuris, pagal atliktus tyrimus, garantuoja iki 60 kartų galingesnį siurbimą. Skamba neįtikėtinai, bet tai tiesa. „Samsung“ robotas siurbys – tai savarankiškas prietaisas. Dėl integruotų jutiklių ir vaizdo kamerų jis pats pasirenka optimaliausią maršrutą ir išvengia kliūčių. Jei jūsų patalpose gausu kiliminių dangų, nesijaudinkite.

Dulkių siurblys robotas „Samsung“ gali savarankiškai „užlipti“ ant kilimo ir tęsti siurbimo darbus su dar didesne jėga. Visa tai įmanoma, pasitelkus pažangias technologijas. Šiuos siurblius paprasta naudoti ir valdyti. Siurbliui duoti nurodymus ir kontroliuoti jį galite nuotoliniu būdu. Tad netikėti svečiai jūsų tikrai nesuglumins. Ar būsite darbo vietoje, kine, ar sporto salėje. Keliais paspaudimais galėsite nutraukti išmaniojo siurblio ramų poilsį ir jį paleisti dirbti savarankiškai. Pats siurblys, pagal savo nustatytą maršrutą gali veikti iki 60 minučių. Jei tiek laiko siurbimui per maža, Samsung dulkių siurblys robotas važiuoja į įkrovimo stotelę, pasikrauna papildomos energijos ir grįžta į tą vietą, kur sustojo, kad darbus pratęstų ir grįžtančius šeimininkus su svečiais pasitiktų švariose patalpose. Kas gali būti geriau, nei turėti tokį patikimą ir išvaizdų draugą, kurio paslaugomis gali pasinaudoti tada, kai labiausiai reikia?

Manote, kad „Samsung“ dulkių siurbliys robotas kainuoja gana brangiai?

Nors išmanieji daiktai, dirbantys savarankiškai, kur kas brangesni nei įprasti analogai, tačiau sunku įsivaizduoti, kad pirktumėte arklį kelionėms į darbą vietoj automobilio, nors jis ir galėtų atstoti tą pačią automobilio funkciją. Niekas nenori grįžti į praeiti ir plušėti prie buities darbų. Verčiau kiekvienas renkasi savo mėgstamą veiklą ir laisvą laiką skiria šeimai, draugams ar pilnaverčiam poilsiui. Kam stumdyti siurblį ir sekioti paskui jį, kai galima jam leisti dirbti pačiam? Juolab, kad įprastas siurblys verčia jus dirbti fiziškai, skleidžia triukšmą bei erzina nuolat besipainiojančiu laidu… Šiandien ir pirkimo procesas nėra toks, kaip anksčiau. Žinoma, jis daug paprastesnis ir patogesnis. Dulkių siurblys robotas „Samsung“ lengvai prieinamas elektroninėje parduotuvėje. Jei jums kyla klausimų, prieš tai susisiekite su konsultantu. Jis mielai jums atsakys į rūpimus klausimus, duos naudingų patarimų bei, jums pageidaujant, rekomenduos lizingo paslaugos teikėją. Robotas dulkių siurblys – praktiškas sprendimas kiekvienai šeimai bei puiki dovana laiką ir sveikatą branginantiems žmonėms.

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.