Enter your keyword

Dulkių siurblys Moneual dovanoja jums laisvalaikį
Namuose palaikyti malonią švarą nepakanka noro – tam reikia daug pastangų ir dar daugiau laiko… Bet kas sakė, kad visa tai turite padaryti jūs? Nieko panašaus! Naujasis Robotas dulkių siurblys moneual kasdien pasiruošęs rūpintis namais ir dovanoti jums saldžių poilsio valandėlių.

Savo būsto švarai skiriate ypatingą dėmesį? Tuomet nustebsite sužinoję, kad dulkių siurblio moneual gamintojai iš anksto atspėjo jūsų poreikius. Šis siurblys ne tik puikiai siurbia ant įvairaus tipo grindų susikaupusias dulkes, nešvarumus, bet ir atlieka net iki trijų valandų trunkančią drėgno valymo funkciją. Prietaisas gali siurbti, gali valyti arba, jums pageidaujant atlikti abi funkcijas vienu metu, užtikrindamas tobulą švarą ir gaivą. Moneual Robotas siurblys visiškai savarankiškas. Nereikia stebėti jo judėjimo, tikrinti atliekamo darbo: dėl integruotos inovatyvios technologijos išmanusis siurblys racionaliai valo būsto plotus, pasitelkdamas sensorių ir kameros teikiamą informaciją. Jaudinatės dėl ypatingai užterštų plotų? Vos vienu mygtuko paspaudimu galite įsakyti siurbliui intensyviai darbuotis 1 kv.m. ribose, kol grindys ar kilimas bus visiškai švarus. Puikiai savo darbą atliekantis siurblys turi ypač galingą bateriją, kuri gali būti iškraunama net apie 1000 kartų, todėl galite nesirūpinti, kad moneual robotas per anksti pavargs.

Įsivaizduokite: jūs su visa šeima išvykstate atostogų, kurios truks ne kelias dienas, o dvi ar tris savaites. Kokie namai jus pasitiks sugrįžtančius?.. Greičiausiai nemalonu net pagalvoti… Dulkės, pro menkiausius tarpelius į namus patenkančios muselės ir blizgesį praradusios grindys. Žinoma, tai ne didelė problema, bet kur kas smagiau parvažiuoti į išmanaus dulkių siurblio reguliariai prižiūrėtus ir švara dvelkiančius namus! Moneual dulkių siurblys turi valymo atidėjimo funkciją, kuri įgalina įrenginį tvarkytis kasdien tuo pat metu ir šeimininkus pasitikti taip kaip pridera.

Įsitikinę, kad jums praverstų laiko neatimantis namų valymas ir tai užtikrinantis Robotas dulkių siurblys moneual, pirkti galite tuojau pat elektroninėje parduotuvėje lazyhouse.lt. Mėgstantiems įrangą įsigyti tik ją apžiūrėjus, išmėginus, visada atviros parduotuvės durys Vilniuje. Bet kuriuo atveju, prieš pirkdami stenkitės viską sužinoti apie naująjį pirkinį. Tik pasitarę su konsultantais, pasikalbėję rūpimais klausimais, galėsite be jokių problemų naudotis, ilgai džiaugtis išmaniuoju namų pagalbininku ir rekomenduoti jį kitiems. Tiek elektroninėje, tiek fizinėje parduotuvėje galite atsiskaityti jums patogiausiu būdu – grynaisiais, banko kortele ar net mokėti lizingu, dėl kurio siurblys tampa prieinamas kiekvienam.

Nevaržykite savęs, neeikvokite laiko varginančiam namų tvarkymui – geriau jį skirkite šeimai, poilsiui ar savo pomėgiams, o namuose tegul karaliauja naujasis Moneual robotas siurblys, kuriam jūsų namų valymo darbai atrodys lyg vieni juokai!