Didžiausias robotų salonas Lietuvoje


google map embed

Populiariausios produktų kategorijos

langų valymo robotai
robotai vejapjovės
drėgno valymo robotai
robotai gyvūnams

Didžiausias specializuotas namų robotų centras atvėrė duris Vilniuje

Vis daugiau šiuolaikinių žmonių nebenori visos buities naštos užsikrauti ant savo pečių, todėl vis daugiau jų tampa namų robotų entuziastais. Pirkėjai įvertina šių gaminių kokybę, funkcionalumą, stilingą dizainą, švarius namus bei sutvarkytą aplinką ir sutaupytas laisvalaikio valandas. Būtent dėl klientų poreikių ir patogumo „Lazyhouse“ ryžosi atidaryti didžiausią specializuotą namų robotų centrą Lietuvoje, kad kiekvienas norintis galėtų gyvai apžiūrėti platų asortimentą ir gautų praktiškas specialistų konsultacijas „čia ir dabar“.

Penkerių metų augimo rezultatas

„Lazyhouse“ įkūrėjo ir namų robotų eksperto Aleksėj Traškin teigimu, įmonė sėkmingai auga ir stiprėja jau 5 metus. Svarbiausi – klientų poreikiai, todėl natūralu, kad „Lazyhouse“ siekia kuo labiau atsižvelgti į asmeninius pirkėjų pageidavimus ir buitinius robotus parenka pagal individualius poreikius. Nes tai, kas puikiai veikia vieniems, gali visiškai netikti kitiems.

Atidarant naująjį centrą, orientuotasi į klientų patogumą, gerą pasiekiamumą. Pasirinkta senoji „Lazyhouse“ vieta – Ukmergės g. 322 –  jau žinoma daugeliui robotų entuziastų ir tikrai yra lengvai pasiekiama ir atrandama naujųjų klientų. Patogi Ukmergės g. ir Vakarinio aplinkkelio sankirta – viena labiausiai besivystančių verslo lokacijų Vilniuje.

Naujojo robotikos centro privalumai

Naujasis namų robotų centras įkurtas, norint parodyti visą platų namų robotų asortimentą –  leisti klientams „gyvai pačiupinėti“ skirtingus modelius, įsitikti jų kokybe ir funkcionalumu. Gyvai parodant, kaip veikia gaminiai, pirkėjai gali palyginti kelis modelius tarpusavyje, be to matant praktinį robotų veikimą, kyla papildomų klausimų, į kuriuos „Lazyhouse“ konsultantai visada mielai atsako – ne iš naudojimo instrukcijų, o remiantis praktiniu naudojimu. Labai svarbus naujojo robotų centro įsteigimo privalumas – individualūs sprendimai ir asmeninės konsultacijos. Juk kiekvienų namų ypatumai, lūkesčiai ir pageidavimai – skirtingi, todėl labai svarbu atsižvelgti į kiekvienos šeimos įpročius bei namo charakteristikas.

Žymiai didesnis prekių asortimentas

A.Traškin pažymi, jog naujajame robotikos centre eksponuojamas žymiai didesnis prekių asortimentas, kuris lemia platesnes pasirinkimo galimybes. Praplėstas robotų siurblių ir plaunančių robotų gamintojų pasirinkimas  ir modelių pasiūla suteikia galimybę matyti visus „Lazyhouse“ siūlomus robotus vienoje vietoje. Šiltajam sezonui itin aktualu ir tai, kad įmonė pristato naujus langų valymo robotų modelius. Taip pat „Lazyhouse“ gali didžiuotis gausiu ir kokybišku vejapjovių asortimentu. Įmonė yra viena iš lyderiaujančių vejos pjovimo robotų pardavėjų Lietuvoje. Todėl A. Traškin džiaugiasi, kad pagaliau gali klientams pasiūlyti ir kitas specialias sodo prekes, pavyzdžiui, akumuliatorinius įrankius ir kt. Nepamiršti ir augintinių šeimininkai – naujajame centre pristatomi robotai, skirti naminių gyvūnų priežiūrai palengvinti.

Nuolaidos ir geriausi pasiūlymai

Kaip sakoma – geriau vieną sykį savo akimis pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. „Lazyhouse“ komanda nuoširdžiai kviečia užsukti ir patiems įsitikinti visais naujo robotikos centro privalumais. Konsultantai mielai viską pademonstruos ir atsakys į kylančius klausimus. Be to, atidarymo proga robotų pirkėjai lepinami dovanomis ir puikiais pasiūlymais. Nepraleiskite progos susipažinti ir padaryti savo kasdienybę išmanesnę, lengvesnę ir kur kas komfortiškesnęǃ